הבלוג שלנו

חדש באינסטגרם: וידאו במודעות קרוסלה

'Gilad Sasson'
5 במאי 2016
זמן קריאה: דקה אחת

אינסטגרם התחילה לבחון הוספה של וידאו למודעות הקרוסלה. הרשת החברתית לשיתוף תמונות ווידאו הודיעה שהפיצ'ר נמצא בשלב בטא אצל כמה מפרסמים גדולים בהם Taco Bell, Asos, Macy's ו-Airbnb ושהוא ייפתח לעוד מפרסמים כבר בשבועות הקרובים.

גם בגרסת הבטא מודעות הקרוסלה יכולות לכלול בין שלוש לחמש פריטי תוכן (תמונות או סרטוני וידאו) והאורך המקסימלי לפרסומות וידאו מוגבל ל-60 שניות. המשתמשים ייחשפו לתמונה או לסרטון הראשון בקרוסלה ויוכלו לבחור ולדפדף כדי לגלות את שאר פריטי התוכן.

אינסטגרם הציגה את מודעות הקרוסלה לפני שנה, ולדבריה מפרסמים שהשתמשו במודעות הגיעו לתוצאות טובות. מכיוון ששיעורי הצפייה בווידאו באינסטגרם עלו משמעותית ובאופן כללי הווידאו הוא הטרנד הכי חם בשיווק באינטרנט, סביר להניח שלסרטוני הווידאו במודעות הקרוסלה תהיה הצלחה. וידאו במודעות הקרוסלה מאפשר לעסקים ולמותגים לספר סיפור בתמונות נעות מבלי לפגוע בזרימה האנכית של התוכן האורגני.

דוגמאות למודעת קרוסלה עם סרטון וידאו  

לפי הדוגמאות, מודעות הקרוסלה מזכירות מעט את הפרסומות בסנאפצ'ט, הן משלבות בין כמה רגעים ופרספקטיבות, ומתאימות לטווח הקשר הקצר המאפיין את השימוש במובייל. המשתמשים לא מתייגעים בצפייה בסרטוני וידאו ארוכים והם יכולים פשוט לדפדף ולדלג בין סצנות שונות באותה מודעה.

 

מעוניינים לפרסם באינסטגרם? צרו אתנו קשר ונשמח לעזור לכם.