מאז 1999 חברת נקודה עוזרת לעסקים, חברות וארגונים לשפר את הנוכחות במרחב הדיגיטלי. בשלב הראשון באמצעות קידום בגוגל (אורגני וממומן) ובמנועי חיפוש אחרים, ובהמשך גם בשיווק ברשתות חברתיות, אפיון ובניית אתרים, אנליטיקס וניתוח דאטה מורכב ועוד.

 

כך, לאורך יותר מעשרים שנה ליווינו תאגידים גדולים, עמותות ללא מטרות רווח, מוסדות אקדמיים, משרדי ממשלה – וגם עסקים קטנים ומקומיים – וביחד תכננו, התאמנו ויישמנו אסטרטגיית שיווק, שיפרנו ביצועים ועמדנו ביעדי השיווק – ואף למעלה מזה.

 

ההיסטוריה של חברת נקודה מקבילה להתפתחות של תחום השיווק באינטרנט – מ-SEO קלאסי ועד שיווק רב-ערוצי, מבוסס על דאטה ומכוון תוצאות.

 

לצוות העובדים בנקודה, ובראשם גילעד ששון (algoholic), מנכ"ל ומייסד החברה ומוותיקי מקדמי האתרים בארץ, יש השכלה, ניסיון וכישורים בכל תחומי הידע הנדרשים מאנשי שיווק דיגיטלי ב-2021, וכן ראייה מערכתית, פרספקטיבה רחבה ויכולת זיהוי מגמות והיערכות לקראתן.

 

הבלוג של נקודה פעיל משנת 2011. מטרת הבלוג היא לדווח על כל דבר מעניין שקורה במרחב הדיגיטלי – מעדכוני אלגוריתם של גוגל ועד פיצ'רים חדשים ברשתות החברתיות הפופולריות – לשתף בידע שצברנו, ולהנגיש את עולם השיווק וקידום האתרים ללקוחות ולכל מי שמתעניין.

 

הצהרת נגישות